web analytics

Moje tipy výsledky

Výsledky  19.etapa: Bourg-d’Oisans / Le Grand-Bornand

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. PORCOSTA Rui Alberto 124 MOVISTAR TEAM 05h 59′ 01”
2. GERKLÖDEN Andreas 46 RADIOSHACK LEOPARD 05h 59′ 49” + 00′ 48”
3. BELBAKELANTS Jan 42 RADIOSHACK LEOPARD 06h 00′ 45” + 01′ 44”
4. FRAGENIEZ Alexandre 76 FDJ.FR 06h 00′ 53” + 01′ 52”
5. ESPNAVARRO Daniel 139 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 06h 00′ 56” + 01′ 55”
6. BELDE CLERCQ Bart 23 LOTTO-BELISOL 06h 00′ 59” + 01′ 58”
7. NEDGESINK Robert 162 BELKIN PRO CYCLING 06h 01′ 04” + 02′ 03”
8. ITADE MARCHI Alessandro 13 CANNONDALE 06h 01′ 06” + 02′ 05”
9. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel 116 EUSKALTEL – EUSKADI 06h 01′ 17” + 02′ 16”
10. ESPPLAZA MOLINA Ruben 127 MOVISTAR TEAM 06h 01′ 45” + 02′ 44”

Výsledky  18.etapa: Gap / Alpe-d’Huez

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. FRARIBLON Christophe 89 AG2R LA MONDIALE 04h 51′ 32”
2. USAVAN GARDEREN Tejay 39 BMC RACING TEAM 04h 52′ 31” + 00′ 59”
3. ITAMOSER Moreno 17 CANNONDALE 04h 52′ 59” + 01′ 27”
4. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander 128 MOVISTAR TEAM 04h 53′ 44” + 02′ 12”
5. ESPRODRIGUEZ OLIVER Joaquin 101 KATUSHA TEAM 04h 53′ 47” + 02′ 15”
6. AUSPORTE Richie 6 SKY PROCYCLING 04h 54′ 50” + 03′ 18”
7. GBRFROOME Christopher 1 SKY PROCYCLING 04h 54′ 50” + 03′ 18”
8. ESPVALVERDE Alejandro 121 MOVISTAR TEAM 04h 54′ 54” + 03′ 22”
9. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel 116 EUSKALTEL – EUSKADI 04h 55′ 47” + 04′ 15”
10. DENFUGLSANG Jakob 63 ASTANA PRO TEAM 04h 55′ 47” + 04′ 15”

Výsledky  17.etapa: Embrun / Chorges

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GBRFROOME Christopher 1 SKY PROCYCLING 51′ 33”
2. ESPCONTADOR Alberto 91 TEAM SAXO-TINKOFF 51′ 42” + 00′ 09”
3. ESPRODRIGUEZ OLIVER Joaquin 101 KATUSHA TEAM 51′ 43” + 00′ 10”
4. CZEKREUZIGER Roman 94 TEAM SAXO-TINKOFF 51′ 56” + 00′ 23”
5. ESPVALVERDE Alejandro 121 MOVISTAR TEAM 52′ 03” + 00′ 30”
6. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander 128 MOVISTAR TEAM 52′ 44” + 01′ 11”
7. POLKWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 53′ 06” + 01′ 33”
8. DENFUGLSANG Jakob 63 ASTANA PRO TEAM 53′ 07” + 01′ 34”
9. USATALANSKY Andrew 178 GARMIN – SHARP 53′ 14” + 01′ 41”
10. USAVAN GARDEREN Tejay 39 BMC RACING TEAM 53′ 24” + 01′ 51”

Výsledky  16.etapa: Vaison-la-Romaine / Gap

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. PORCOSTA Rui Alberto 124 MOVISTAR TEAM 03h 52′ 45”
2. FRARIBLON Christophe 89 AG2R LA MONDIALE 03h 53′ 27” + 00′ 42”
3. FRAJEANNESSON Arnold 77 FDJ.FR 03h 53′ 27” + 00′ 42”
4. FRACOPPEL Jérôme 133 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 03h 53′ 27” + 00′ 42”
5. GERKLÖDEN Andreas 46 RADIOSHACK LEOPARD 03h 53′ 27” + 00′ 42”
6. NEDDUMOULIN Tom 194 TEAM ARGOS-SHIMANO 03h 53′ 45” + 01′ 00”
7. ESPASTARLOZA Mikel 112 EUSKALTEL – EUSKADI 03h 53′ 46” + 01′ 01”
8. BELGILBERT Philippe 34 BMC RACING TEAM 03h 53′ 49” + 01′ 04”
9. AUSMEYER Cameron 187 ORICA GREENEDGE 03h 53′ 49” + 01′ 04”
10. LTUNAVARDAUSKAS Ramunas 177 GARMIN – SHARP 03h 53′ 49” + 01′ 04”

Výsledky  15.etapa: Givors / Mont Ventoux

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GBRFROOME Christopher 1 SKY PROCYCLING 05h 48′ 45”
2. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander 128 MOVISTAR TEAM 05h 49′ 14” + 00′ 29”
3. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel 116 EUSKALTEL – EUSKADI 05h 50′ 08” + 01′ 23”
4. ESPRODRIGUEZ OLIVER Joaquin 101 KATUSHA TEAM 05h 50′ 08” + 01′ 23”
5. CZEKREUZIGER Roman 94 TEAM SAXO-TINKOFF 05h 50′ 25” + 01′ 40”
6. ESPCONTADOR Alberto 91 TEAM SAXO-TINKOFF 05h 50′ 25” + 01′ 40”
7. DENFUGLSANG Jakob 63 ASTANA PRO TEAM 05h 50′ 28” + 01′ 43”
8. NEDMOLLEMA Bauke 164 BELKIN PRO CYCLING 05h 50′ 31” + 01′ 46”
9. NEDTEN DAM Laurens 167 BELKIN PRO CYCLING 05h 50′ 38” + 01′ 53”
10. FRAPÉRAUD Jean-Christophe 81 AG2R LA MONDIALE 05h 50′ 53” + 02′ 08”

Výsledky  14.etapa: Saint-Pourçain-sur-Sioule / Lyon

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. ITATRENTIN Matteo 158 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 15′ 11”
2. SUIALBASINI Michael 182 ORICA GREENEDGE 04h 15′ 11” + 00′ 00”
3. USATALANSKY Andrew 178 GARMIN – SHARP 04h 15′ 11” + 00′ 00”
4. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 04h 15′ 11” + 00′ 00”
5. ESPGARCIA ECHEGUIBEL Egoitz 134 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 15′ 11” + 00′ 00”
6. DENBAK Lars Ytting 22 LOTTO-BELISOL 04h 15′ 11” + 00′ 00”
7. GERGESCHKE Simon 196 TEAM ARGOS-SHIMANO 04h 15′ 11” + 00′ 00”
8. FRAVICHOT Arthur 79 FDJ.FR 04h 15′ 11” + 00′ 00”
9. RUSBRUTT Pavel 102 KATUSHA TEAM 04h 15′ 11” + 00′ 00”
10. FRAGAUTIER Cyril 54 TEAM EUROPCAR 04h 15′ 11” + 00′ 00”

Výsledky  13.etapa: Tours / Saint-Amand-Montrond

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GBRCAVENDISH Mark 151 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 40′ 08”
2. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 03h 40′ 08” + 00′ 00”
3. NEDMOLLEMA Bauke 164 BELKIN PRO CYCLING 03h 40′ 08” + 00′ 00”
4. DENFUGLSANG Jakob 63 ASTANA PRO TEAM 03h 40′ 08” + 00′ 00”
5. NEDTERPSTRA Niki 157 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 40′ 08” + 00′ 00”
6. CZEKREUZIGER Roman 94 TEAM SAXO-TINKOFF 03h 40′ 08” + 00′ 00”
7. ESPCONTADOR Alberto 91 TEAM SAXO-TINKOFF 03h 40′ 08” + 00′ 00”
8. NEDTEN DAM Laurens 167 BELKIN PRO CYCLING 03h 40′ 08” + 00′ 00”
9. FRACHAVANEL Sylvain 152 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 40′ 14” + 00′ 06”
10. AUSROGERS Michael 98 TEAM SAXO-TINKOFF 03h 40′ 17” + 00′ 09”

Výsledky  12.etapa: Fougères / Tours

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GERKITTEL Marcel 197 TEAM ARGOS-SHIMANO 04h 49′ 49”
2. GBRCAVENDISH Mark 151 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 49′ 49” + 00′ 00”
3. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 04h 49′ 49” + 00′ 00”
4. NORKRISTOFF Alexander 103 KATUSHA TEAM 04h 49′ 49” + 00′ 00”
5. ITAFERRARI Roberto 145 LAMPRE – MERIDA 04h 49′ 49” + 00′ 00”
6. RSAIMPEY Daryl 185 ORICA GREENEDGE 04h 49′ 49” + 00′ 00”
7. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 04h 49′ 49” + 00′ 00”
8. FRAGENE Yohann 55 TEAM EUROPCAR 04h 49′ 49” + 00′ 00”
9. ESPLOBATO DEL VALLE Juan José 115 EUSKALTEL – EUSKADI 04h 49′ 49” + 00′ 00”
10. FRADUMOULIN Samuel 84 AG2R LA MONDIALE 04h 49′ 49” + 00′ 00”

Výsledky  11.etapa: Avranches / Mont-Saint-Michel

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GERMARTIN Tony 154 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 36′ 29”
2. GBRFROOME Christopher 1 SKY PROCYCLING 36′ 41” + 00′ 12”
3. BELDE GENDT Thomas 203 VACANSOLEIL-DCM 37′ 30” + 01′ 01”
4. AUSPORTE Richie 6 SKY PROCYCLING 37′ 50” + 01′ 21”
5. POLKWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 38′ 00” + 01′ 31”
6. CANTUFT Svein 189 ORICA GREENEDGE 38′ 04” + 01′ 35”
7. FRACHAVANEL Sylvain 152 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 38′ 06” + 01′ 37”
8. FRAROY Jérémy 78 FDJ.FR 38′ 12” + 01′ 43”
9. NEDDUMOULIN Tom 194 TEAM ARGOS-SHIMANO 38′ 14” + 01′ 45”
10. ESPCASTROVIEJO NICOLAS Jonathan 123 MOVISTAR TEAM 38′ 21” + 01′ 52”

Výsledky  10.etapa: Saint-Gildas-des-Bois / Saint-Malo

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GERKITTEL Marcel 197 TEAM ARGOS-SHIMANO 04h 53′ 25”
2. GERGREIPEL André 24 LOTTO-BELISOL 04h 53′ 25” + 00′ 00”
3. GBRCAVENDISH Mark 151 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 53′ 25” + 00′ 00”
4. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 04h 53′ 25” + 00′ 00”
5. FRABONNET William 72 FDJ.FR 04h 53′ 25” + 00′ 00”
6. NORKRISTOFF Alexander 103 KATUSHA TEAM 04h 53′ 25” + 00′ 00”
7. FRADUMOULIN Samuel 84 AG2R LA MONDIALE 04h 53′ 25” + 00′ 00”
8. FRAREZA Kévin 57 TEAM EUROPCAR 04h 53′ 25” + 00′ 00”
9. NEDVAN POPPEL Danny 208 VACANSOLEIL-DCM 04h 53′ 25” + 00′ 00”
10. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 04h 53′ 25” + 00′ 00”

Výsledky  9.etapa: Saint-Girons / Bagnères-de-Bigorre

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. IRLMARTIN Daniel 175 GARMIN – SHARP 04h 43′ 03”
2. DENFUGLSANG Jakob 63 ASTANA PRO TEAM 04h 43′ 03” + 00′ 00”
3. POLKWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 43′ 23” + 00′ 20”
4. ESPMORENO FERNANDEZ Daniel 106 KATUSHA TEAM 04h 43′ 23” + 00′ 20”
5. ESPRODRIGUEZ OLIVER Joaquin 101 KATUSHA TEAM 04h 43′ 23” + 00′ 20”
6. AUSEVANS Cadel 31 BMC RACING TEAM 04h 43′ 23” + 00′ 20”
7. NEDPOELS Wouter 201 VACANSOLEIL-DCM 04h 43′ 23” + 00′ 20”
8. NEDMOLLEMA Bauke 164 BELKIN PRO CYCLING 04h 43′ 23” + 00′ 20”
9. ESPNAVARRO Daniel 139 COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 04h 43′ 23” + 00′ 20”
10. BELMONFORT Maxime 47 RADIOSHACK LEOPARD 04h 43′ 23” + 00′ 20”

Výsledky  8.etapa: Castres / Ax 3 Domaines

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GBRFROOME Christopher 1 SKY PROCYCLING 05h 03′ 18”
2. AUSPORTE Richie 6 SKY PROCYCLING 05h 04′ 09” + 00′ 51”
3. ESPVALVERDE Alejandro 121 MOVISTAR TEAM 05h 04′ 26” + 01′ 08”
4. NEDMOLLEMA Bauke 164 BELKIN PRO CYCLING 05h 04′ 28” + 01′ 10”
5. NEDTEN DAM Laurens 167 BELKIN PRO CYCLING 05h 04′ 34” + 01′ 16”
6. ESPNIEVE ITURRALDE Mikel 116 EUSKALTEL – EUSKADI 05h 04′ 52” + 01′ 34”
7. CZEKREUZIGER Roman 94 TEAM SAXO-TINKOFF 05h 05′ 03” + 01′ 45”
8. ESPCONTADOR Alberto 91 TEAM SAXO-TINKOFF 05h 05′ 03” + 01′ 45”
9. COLQUINTANA ROJAS Nairo Alexander 128 MOVISTAR TEAM 05h 05′ 03” + 01′ 45”
10. ESPANTON Igor 111 EUSKALTEL – EUSKADI 05h 05′ 03” + 01′ 45”

Výsledky  7.etapa: Montpellier / Albi

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 04h 54′ 12”
2. GERDEGENKOLB John 191 TEAM ARGOS-SHIMANO 04h 54′ 12” + 00′ 00”
3. ITABENNATI Daniele 92 TEAM SAXO-TINKOFF 04h 54′ 12” + 00′ 00”
4. POLKWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 54′ 12” + 00′ 00”
5. NORBOASSON HAGEN Edvald 2 SKY PROCYCLING 04h 54′ 12” + 00′ 00”
6. ITAGAVAZZI Francesco 65 ASTANA PRO TEAM 04h 54′ 12” + 00′ 00”
7. FRAGALLOPIN Tony 44 RADIOSHACK LEOPARD 04h 54′ 12” + 00′ 00”
8. FRAVICHOT Arthur 79 FDJ.FR 04h 54′ 12” + 00′ 00”
9. ITAMORI Manuele 147 LAMPRE – MERIDA 04h 54′ 12” + 00′ 00”
10. FRACHAVANEL Sylvain 152 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 54′ 12” + 00′ 00”

Výsledky  6.etapa: Aix-en-Provence / Montpellier

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GERGREIPEL André 24 LOTTO-BELISOL 03h 59′ 02”
2. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 03h 59′ 02” + 00′ 00”
3. GERKITTEL Marcel 197 TEAM ARGOS-SHIMANO 03h 59′ 02” + 00′ 00”
4. GBRCAVENDISH Mark 151 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 59′ 02” + 00′ 00”
5. ESPLOBATO DEL VALLE Juan José 115 EUSKALTEL – EUSKADI 03h 59′ 02” + 00′ 00”
6. NORKRISTOFF Alexander 103 KATUSHA TEAM 03h 59′ 02” + 00′ 00”
7. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 03h 59′ 02” + 00′ 00”
8. NEDVAN POPPEL Danny 208 VACANSOLEIL-DCM 03h 59′ 02” + 00′ 00”
9. ITAFERRARI Roberto 145 LAMPRE – MERIDA 03h 59′ 02” + 00′ 00”
10. FRADUMOULIN Samuel 84 AG2R LA MONDIALE 03h 59′ 02” + 00′ 00”

Výsledky  5.etapa: Cagnes-sur-Mer / Marseille

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GBRCAVENDISH Mark 151 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 05h 31′ 51”
2. NORBOASSON HAGEN Edvald 2 SKY PROCYCLING 05h 31′ 51” + 00′ 00”
3. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 05h 31′ 51” + 00′ 00”
4. GERGREIPEL André 24 LOTTO-BELISOL 05h 31′ 51” + 00′ 00”
5. ITAFERRARI Roberto 145 LAMPRE – MERIDA 05h 31′ 51” + 00′ 00”
6. NORKRISTOFF Alexander 103 KATUSHA TEAM 05h 31′ 51” + 00′ 00”
7. ESPLOBATO DEL VALLE Juan José 115 EUSKALTEL – EUSKADI 05h 31′ 51” + 00′ 00”
8. LTUNAVARDAUSKAS Ramunas 177 GARMIN – SHARP 05h 31′ 51” + 00′ 00”
9. FRALEMOINE Cyril 215 SOJASUN 05h 31′ 51” + 00′ 00”
10. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 05h 31′ 51” + 00′ 00”

Výsledky  4.etapa: Nice/Nice – časovka družstiev

RANK TEAM TIMES GAP
1. AUSORICA GREENEDGE 25′ 56”
2. BELOMEGA PHARMA-QUICK STEP 25′ 57” + 00′ 01”
3. GBRSKY PROCYCLING 25′ 59” + 00′ 03”
4. DENTEAM SAXO-TINKOFF 26′ 05” + 00′ 09”
5. BELLOTTO-BELISOL 26′ 13” + 00′ 17”
6. USAGARMIN – SHARP 26′ 13” + 00′ 17”
7. ESPMOVISTAR TEAM 26′ 16” + 00′ 20”
8. ITALAMPRE – MERIDA 26′ 21” + 00′ 25”
9. USABMC RACING TEAM 26′ 22” + 00′ 26”
10. RUSKATUSHA TEAM 26′ 24” + 00′ 28”

Výsledky  3.etapa: Ajaccio / Calvi

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. AUS GERRANS Simon 181 ORICA GREENEDGE 03h 41′ 24”
2. SVK SAGAN Peter 11 CANNONDALE 03h 41′ 24” + 00′ 00”
3. ESP ROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 03h 41′ 24” + 00′ 00”
4. POL KWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 41′ 24” + 00′ 00”
5. BEL GILBERT Philippe 34 BMC RACING TEAM 03h 41′ 24” + 00′ 00”
6. ESP FLECHA GIANNONI Juan Antonio 204 VACANSOLEIL-DCM 03h 41′ 24” + 00′ 00”
7. ITA GAVAZZI Francesco 65 ASTANA PRO TEAM 03h 41′ 24” + 00′ 00”
8. FRA BOUET Maxime 83 AG2R LA MONDIALE 03h 41′ 24” + 00′ 00”
9. FRA SIMON Julien 218 SOJASUN 03h 41′ 24” + 00′ 00”
10. ESP IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka 113 EUSKALTEL – EUSKADI 03h 41′ 24” + 00′ 00”

Výsledky  2.etapa: Bastia / Ajaccio

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. BELBAKELANTS Jan 42 RADIOSHACK LEOPARD 03h 43′ 11”
2. SVKSAGAN Peter 11 CANNONDALE 03h 43′ 12” + 00′ 01”
3. POLKWIATKOWSKI Michal 153 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03h 43′ 12” + 00′ 01”
4. ITACIMOLAI Davide 143 LAMPRE – MERIDA 03h 43′ 12” + 00′ 01”
5. NORBOASSON HAGEN Edvald 2 SKY PROCYCLING 03h 43′ 12” + 00′ 01”
6. FRASIMON Julien 218 SOJASUN 03h 43′ 12” + 00′ 01”
7. ITAGAVAZZI Francesco 65 ASTANA PRO TEAM 03h 43′ 12” + 00′ 01”
8. RSAIMPEY Daryl 185 ORICA GREENEDGE 03h 43′ 12” + 00′ 01”
9. ITABENNATI Daniele 92 TEAM SAXO-TINKOFF 03h 43′ 12” + 00′ 01”
10. UZBLAGUTIN Sergey 206 VACANSOLEIL-DCM 03h 43′ 12” + 00′ 01”

Výsledky  1.etapa: Porto-Vecchio / Bastia

RANK RIDER RIDER NO. TEAM TIMES GAP
1. GERKITTEL Marcel 197 TEAM ARGOS-SHIMANO 04h 56′ 52”
2. NORKRISTOFF Alexander 103 KATUSHA TEAM 04h 56′ 52” + 00′ 00”
3. NEDVAN POPPEL Danny 208 VACANSOLEIL-DCM 04h 56′ 52” + 00′ 00”
4. GBRMILLAR David 176 GARMIN – SHARP 04h 56′ 52” + 00′ 00”
5. ITATRENTIN Matteo 158 OMEGA PHARMA-QUICK STEP 04h 56′ 52” + 00′ 00”
6. FRADUMOULIN Samuel 84 AG2R LA MONDIALE 04h 56′ 52” + 00′ 00”
7. NZLHENDERSON Gregory 26 LOTTO-BELISOL 04h 56′ 52” + 00′ 00”
8. BELROELANDTS Jurgen 27 LOTTO-BELISOL 04h 56′ 52” + 00′ 00”
9. ESPROJAS José Joaquin 129 MOVISTAR TEAM 04h 56′ 52” + 00′ 00”
10. BELBOECKMANS Kris 202 VACANSOLEIL-DCM 04h 56′ 52” + 00′ 00”