web analytics

Natipovať TdF 2014

Uzávierka tipovania bude pred začiatkom etapy.

  • Favoriti na šprint:
1.GREIPEL André – 696
2.KITTEL Marcel – 671
3.SAGAN Peter – 601
4.CAVENDISH Mark – 577
5.KRISTOFF Alexander – 304
6.RICHEZE Ariel Maximiliano – 268
7.MODOLO Sacha – 254
8.MATTHEWS Michael – 247
9.VIVIANI Elia – 242
10.DEGENKOLB John – 213
11.ROJAS José Joaquín – 195
12.DéMARE Arnaud – 181
13.GERRANS Simon – 125
14.VAN POPPEL Danny – 124
15.RENSHAW Mark – 115
16.MřRKřV Michael – 114
17.MOLLEMA Bauke – 97
18.KWIATKOWSKI Michal – 86
19.TRENTIN Matteo – 84
20.ROELANDTS Jurgen – 84
21.DUMOULIN Samuel – 83
22.PETACCHI Alessandro – 81
23.COQUARD Bryan – 73
24.BENNATI Daniele – 70
25.GENE Yohann – 70
==============> Natipovať >>> Tour de France 2014
No races available in this championship.
Race:
Pozícia 1
Pozícia 2
Pozícia 3
Pozícia 4
Pozícia 5
Pozícia 6
Pozícia 7
Pozícia 8
Pozícia 9
Pozícia 10

Ďalšie rebríčky nájdete na procyclingstats.com

GC TOP 20:

Rnk Prev. Diff. Rider Team Points
1. 3 2 QUINTANA Nairo Movistar Team 1.347
2. 2 CONTADOR Alberto Tinkoff-Saxo 1.250
3. 1 2 FROOME Christopher Team Sky 1.065
4. 4 RODRíGUEZ Joaquim Team Katusha 890
5. 9 4 POZZOVIVO Domenico AG2R La Mondiale 874
6. 5 1 COSTA Rui Lampre-Merida 866
7. 13 6 FRANK Mathias IAM Cycling 772
8. 6 2 VALVERDE Alejandro Movistar Team 750
9. 26 17 KELDERMAN Wilco Belkin-Pro Cycling Team 731
10. 22 12 EVANS Cadel BMC Racing Team 727
11. 15 4 BARDET Romain AG2R La Mondiale 683
12. 16 4 NIBALI Vincenzo Astana Pro Team 659
13. 28 15 TALANSKY Andrew Garmin Sharp 642
14. 7 7 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team 615
15. 8 7 KREUZIGER Roman Tinkoff-Saxo 612
16. 10 6 VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team 605
17. 11 6 MOLLEMA Bauke Belkin-Pro Cycling Team 577
18. 35 17 MAJKA Rafal Tinkoff-Saxo 551
19. 14 5 PERAUD Jean-Christophe AG2R La Mondiale 535
20. 18 2 PINOT Thibaut FDJ.fr 514
Ranking cyklistov (počet získaných bodov za ROK):

Rnk Prev. Diff. Rider Team Points
1. 1 VALVERDE Alejandro Movistar Team 2.764
2. 2 SAGAN Peter Cannondale 2.135
3. 9 6 QUINTANA Nairo Movistar Team 2.006
4. 3 1 RODRíGUEZ Joaquim Team Katusha 2.000
5. 8 3 CONTADOR Alberto Tinkoff-Saxo 1.862
6. 4 2 FROOME Christopher Team Sky 1.827
7. 5 2 COSTA Rui Lampre-Merida 1.817
8. 6 2 DEGENKOLB John Team Giant-Shimano 1.781
9. 7 2 KWIATKOWSKI Michal Omega Pharma – Quick-Step 1.760
10. 19 9 MARTIN Tony Omega Pharma – Quick-Step 1.473
11. 20 9 POZZOVIVO Domenico AG2R La Mondiale 1.399
12. 12 KRISTOFF Alexander Team Katusha 1.384
13. 13 TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step 1.380
14. 22 8 GILBERT Philippe BMC Racing Team 1.368
15. 15 BOUHANNI Nacer FDJ.fr 1.346
16. 10 6 GREIPEL André Lotto Belisol 1.340
17. 17 CANCELLARA Fabian Trek Factory Racing 1.315
18. 16 2 ULISSI Diego Lampre-Merida 1.307
19. 14 5 MOLLEMA Bauke Belkin-Pro Cycling Team 1.294
20. 11 9 MORENO Daniel Team Katusha 1.259
21. 30 9 EVANS Cadel BMC Racing Team 1.243
22. 18 4 DéMARE Arnaud FDJ.fr 1.217
23. 27 4 NIBALI Vincenzo Astana Pro Team 1.204
24. 21 3 KREUZIGER Roman Tinkoff-Saxo 1.113
25. 31 6 BARDET Romain AG2R La Mondiale 1.088
26. 24 2 CAVENDISH Mark Omega Pharma – Quick-Step 1.084
27. 26 1 VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team 1.076
28. 35 7 FRANK Mathias IAM Cycling 1.064
29. 54 25 KELDERMAN Wilco Belkin-Pro Cycling Team 1.037
30. 29 1 GERRANS Simon Orica GreenEDGE 1.014
31. 40 9 MAJKA Rafal Tinkoff-Saxo 1.008
32. 25 7 BAKELANTS Jan Omega Pharma – Quick-Step 996
33. 23 10 KITTEL Marcel Team Giant-Shimano 945
34. 28 6 FUGLSANG Jakob Astana Pro Team 922
35. 32 3 CHAVANEL Sylvain IAM Cycling 913
36. 65 29 URAN Rigoberto Omega Pharma – Quick-Step 909
37. 36 1 MATTHEWS Michael Orica GreenEDGE 881
38. 33 5 VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team 871
39. 46 7 MODOLO Sacha Lampre-Merida 858
40. 37 3 HORNER Chris Lampre-Merida 858
41. 78 37 TALANSKY Andrew Garmin Sharp 855
42. 39 3 ŠTYBAR Zdeněk Omega Pharma – Quick-Step 855
43. 84 41 DUMOULIN Tom Team Giant-Shimano 847
44. 48 4 ROCHE Nicolas Tinkoff-Saxo 833
45. 42 3 VANMARCKE Sep Belkin-Pro Cycling Team 798
46. 44 2 VIVIANI Elia Cannondale 774
47. 41 6 GESINK Robert Belkin-Pro Cycling Team 765
48. 43 5 DUMOULIN Samuel AG2R La Mondiale 743
49. 38 11 MARTIN Daniel Garmin Sharp 738
50. 57 7 FARRAR Tyler Garmin Sharp 734
51. 76 25 THOMAS Geraint Team Sky 715
52. 59 7 IMPEY Daryl Orica GreenEDGE 708
53. 52 1 ROGERS Michael Tinkoff-Saxo 698
54. 51 3 WIGGINS Bradley Team Sky 696
55. 45 10 BOASSON HAGEN Edvald Team Sky 694
56. 34 22 PORTE Richie Team Sky 693
57. 79 22 NIEVE Mikel Team Sky 685
58. 47 11 PINOT Thibaut FDJ.fr 672
59. 61 2 VAN ASBROECK Tom Topsport Vlaanderen – B… 669
60. 63 3 PONZI Simone Neri Sottoli 665
61. 67 6 PELLIZOTTI Franco Androni Giocattoli – Ve… 664
62. 56 6 BOONEN Tom Omega Pharma – Quick-Step 660
63. 55 8 ROJAS José Joaquín Movistar Team 655
64. 83 19 POORSEYEDIGOLAKHOUR Mirsamad Tabriz Petrochemical Team 647
65. 49 16 PERAUD Jean-Christophe AG2R La Mondiale 637
66. 53 13 HUSHOVD Thor BMC Racing Team 637
67. 75 8 BOS Theo Belkin-Pro Cycling Team 632
68. 62 6 BETANCUR Carlos AG2R La Mondiale 624
69. 50 19 VICHOT Arthur FDJ.fr 623
70. 60 10 SLAGTER Tom-Jelte Garmin Sharp 622
71. 64 7 SIMON Julien Cofidis, Solutions Créd… 621
72. 70 2 NIZZOLO Giacomo Trek Factory Racing 620
73. 100 27 GESCHKE Simon Team Giant-Shimano 619
74. 69 5 HOFLAND Moreno Belkin-Pro Cycling Team 610
75. 72 3 WEENING Pieter Orica GreenEDGE 607
76. 74 2 COQUARD Bryan Team Europcar 605
77. 105 28 KISERLOVSKI Robert Trek Factory Racing 605
78. 148 70 ARU Fabio Astana Pro Team 600
79. 58 21 GALLOPIN Tony Lotto Belisol 595
80. 103 23 MACHADO Tiago Team NetApp – Endura 589
81. 66 15 ŠPILAK Simon Team Katusha 588
82. 137 55 BRESCHEL Matti Tinkoff-Saxo 587
83. 85 2 MEZGEC Luka Team Giant-Shimano 582
84. 107 23 COLBRELLI Sonny Bardiani – CSF 578
85. 82 3 FINETTO Mauro Neri Sottoli 572
86. 87 1 SWIFT Ben Team Sky 570
87. 81 6 POZZATO Filippo Lampre-Merida 564
88. 71 17 REBELLIN Davide CCC Polsat Polkowice 561
89. 119 30 DRUCKER Jean-Pierre Wanty – Groupe Gobert 546
90. 77 13 MEERSMAN Gianni Omega Pharma – Quick-Step 541
91. 102 11 VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – B… 538
92. 98 6 DEBUSSCHERE Jens Lotto Belisol 534
93. 90 3 RIBLON Christophe AG2R La Mondiale 529
94. 135 41 KöNIG Leopold Team NetApp – Endura 525
95. 89 6 ARREDONDO Julián David Trek Factory Racing 520
96. 80 16 SCARPONI Michele Astana Pro Team 515
97. 91 6 IZAGIRRE Ion Movistar Team 514
98. 124 26 BASSO Ivan Cannondale 512
99. 92 7 ALBASINI Michael Orica GreenEDGE 510
100. 94 6 MARTINEZ Yannick Team Europcar 507
 Počet získaných bodov za túto sezónu:

Rnk Rider Team Body
1. CONTADOR Alberto Tinkoff-Saxo 1.306
2. VALVERDE Alejandro Movistar Team 1.286
3. QUINTANA Nairo Movistar Team 1.153
4. KWIATKOWSKI Michal Omega Pharma – Quick-Step 1.138
5. EVANS Cadel BMC Racing Team 1.108
6. TERPSTRA Niki Omega Pharma – Quick-Step 1.019
7. SAGAN Peter Cannondale 974
8. KRISTOFF Alexander Team Katusha 968
9. DEGENKOLB John Team Giant-Shimano 940
10. GILBERT Philippe BMC Racing Team 914
11. POZZOVIVO Domenico AG2R La Mondiale 884
12. COSTA Rui Lampre-Merida 883
13. GERRANS Simon Orica GreenEDGE 832
14. DéMARE Arnaud FDJ.fr 821
15. CANCELLARA Fabian Trek Factory Racing 815
16. FROOME Christopher Team Sky 794
17. BOUHANNI Nacer FDJ.fr 760
18. ULISSI Diego Lampre-Merida 752
19. URAN Rigoberto Omega Pharma – Quick-Step 747
20. FRANK Mathias IAM Cycling 719
21. KELDERMAN Wilco Belkin-Pro Cycling Team 686
22. MARTIN Tony Omega Pharma – Quick-Step 680
23. BOONEN Tom Omega Pharma – Quick-Step 630
24. PERAUD Jean-Christophe AG2R La Mondiale 618
25. THOMAS Geraint Team Sky 610
26. MOLLEMA Bauke Belkin-Pro Cycling Team 601
27. BARDET Romain AG2R La Mondiale 593
28. VANMARCKE Sep Belkin-Pro Cycling Team 584
29. KREUZIGER Roman Tinkoff-Saxo 566
30. ŠPILAK Simon Team Katusha 558
31. MATTHEWS Michael Orica GreenEDGE 557
32. SWIFT Ben Team Sky 554
33. GREIPEL André Lotto Belisol 548
34. BETANCUR Carlos AG2R La Mondiale 525
35. VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team 522
36. VAN ASBROECK Tom Topsport Vlaanderen – B… 511
37. TALANSKY Andrew Garmin Sharp 509
38. MACHADO Tiago Team NetApp – Endura 508
39. KITTEL Marcel Team Giant-Shimano 495
40. ARU Fabio Astana Pro Team 488
41. COLBRELLI Sonny Bardiani – CSF 486
42. DUMOULIN Tom Team Giant-Shimano 484
43. YATES Adam Orica GreenEDGE 474
44. SLAGTER Tom-Jelte Garmin Sharp 468
45. CAVENDISH Mark Omega Pharma – Quick-Step 457
46. VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team 453
47. BOS Theo Belkin-Pro Cycling Team 451
48. ARREDONDO Julián David Trek Factory Racing 450
49. MODOLO Sacha Lampre-Merida 449
50. MAJKA Rafal Tinkoff-Saxo 448
51. GESCHKE Simon Team Giant-Shimano 443
52. FUGLSANG Jakob Astana Pro Team 423
53. KISERLOVSKI Robert Trek Factory Racing 423
54. RODRíGUEZ Joaquim Team Katusha 418
55. MEZGEC Luka Team Giant-Shimano 404
56. POORSEYED IGOLAKHOUR Mirsamad Tabriz Petrochemical Team 399
57. SIMON Julien Cofidis, Solutions Créd… 397
58. NIBALI Vincenzo Astana Pro Team 394
59. MORENO Daniel Team Katusha 392
60. FARRAR Tyler Garmin Sharp 390
61. CHAVANEL Sylvain IAM Cycling 383
62. BENNETT Sam Team NetApp – Endura 377
63. HAAS Nathan Garmin Sharp 366
64. ROLLAND Pierre Team Europcar 360
65. COQUARD Bryan Team Europcar 359
66. NIZZOLO Giacomo Trek Factory Racing 355
67. PELLIZOTTI Franco Androni Giocattoli – Ve… 347
68. VAN KEIRSBULCK Guillaume Omega Pharma – Quick-Step 347
69. FINETTO Mauro Neri Sottoli 345
70. DUMOULIN Samuel AG2R La Mondiale 344
71. RABOTTINI Matteo Neri Sottoli 343
72. ALBASINI Michael Orica GreenEDGE 340
73. VANDENBERGH Stijn Omega Pharma – Quick-Step 339
74. PINOT Thibaut FDJ.fr 338
75. HESJEDAL Ryder Garmin Sharp 338
76. POELS Wout Omega Pharma – Quick-Step 338
77. DRUCKER Jean-Pierre Wanty – Groupe Gobert 337
78. MEERSMAN Gianni Omega Pharma – Quick-Step 336
79. IMPEY Daryl Orica GreenEDGE 335
80. ŠTYBAR Zdeněk Omega Pharma – Quick-Step 335
81. ROJAS José Joaquín Movistar Team 335
82. HUTAROVICH Yauheni AG2R La Mondiale 329
83. DENNIS Rohan Garmin Sharp 325
84. BAUGNIES Jerome Wanty – Groupe Gobert 324
85. PORTE Richie Team Sky 324
86. ROGERS Michael Tinkoff-Saxo 323
87. DURBRIDGE Luke Orica GreenEDGE 314
88. WIGGINS Bradley Team Sky 312
89. CUNEGO Damiano Lampre-Merida 308
90. VICHOT Arthur FDJ.fr 308
91. GALLOPIN Tony Lotto Belisol 300
92. SINKELDAM Ramon Team Giant-Shimano 294
93. GAUTIER Cyril Team Europcar 292
94. LOBATO Juan José Movistar Team 292
95. DUARTE Fabio Team Colombia 291
96. TROFIMOV Yuri Team Katusha 291
97. FORMOLO Davide Cannondale 288
98. VIVIANI Elia Cannondale 287
99. REBELLIN Davide CCC Polsat Polkowice 287
100. SANCHEZ Luis Leon Caja Rural – Seguros RGA 287