web analytics

Natipovať TdF 2015

Aby sa Vám lepšie tipovalo tu je aktuálny rebríček cyklistov k 30.6.2015:

TOP 20 Hory TOP 20 Šprint TOP 20 časovka
Rnk Cyklista Body Rnk Cyklista Body Rnk Cyklista Body
1. VALVERDE Alejandro 1.284 1 KRISTOFF Alexander 1802 1 MARTIN Tony 1593
2. CONTADOR Alberto 812 2 DEGENKOLB John 1169 2 DUMOULIN Tom 1149
3. FROOME Christopher 743 3 SAGAN Peter 1103 3 MALORI Adriano 979
4. RODRíGUEZ Joaquim 709 4 GREIPEL André 967 4 CANCELLARA Fabian 890
5. NIBALI Vincenzo 708 5 MATTHEWS Michael 892 5 DENNIS Rohan 586
6. QUINTANA Nairo 585 6 CAVENDISH Mark 776 6 CONTADOR Alberto 467
7. ARU Fabio 571 7 BOUHANNI Nacer 734 7 URAN Rigoberto 407
8. MAJKA Rafał 533 8 DéMARE Arnaud 684 8 BáRTA Jan 388
9. VAN GARDEREN Tejay 484 9 GERRANS Simon 575 9 CHAVANEL Sylvain 335
10. PINOT Thibaut 475 10 DEBUSSCHERE Jens 524 10 CUMMINGS Stephen 308
11. KWIATKOWSKI Michal 451 11 COQUARD Bryan 487 11 THOMAS Geraint 301
12. COSTA Rui 448 12 GALLOPIN Tony 470 12 KWIATKOWSKI Michal 260
13. MOLLEMA Bauke 444 13 VAN AVERMAET Greg 445 13 CASTROVIEJO Jonathan 239
14. MORENO Daniel 444 14 NAVARDAUSKAS Ramunas 419 14 JUNGELS Bob 228
15. MATTHEWS Michael 396 15 CIMOLAI Davide 395 15 DOWSETT Alex 205
16. PORTE Richie 380 16 RENSHAW Mark 335 16 NIBALI Vincenzo 202
17. ULISSI Diego 379 17 FARRAR Tyler 329 17 BRäNDLE Matthias 195
18. BARDET Romain 360 18 VALVERDE Alejandro 295 18 KöNIG Leopold 184
19. LANDA Mikel 354 19 DUMOULIN Tom 294 19 SáNCHEZ Samuel 183
20. GILBERT Philippe 352 20 CANCELLARA Fabian 294 20 VAN GARDEREN Tejay 171
==============> Natipovať >>> Tour de France 2015
No races available in this championship.
Race:
Pozícia 1
Pozícia 2
Pozícia 3
Pozícia 4
Pozícia 5
Pozícia 6
Pozícia 7
Pozícia 8
Pozícia 9
Pozícia 10
Sumár všetkých PCS bodov posledných 365 dní k 30.6.2015:
Rnk Pred. Rozd. Cyklista Tím Body
1. 1 VALVERDE Alejandro Movistar Team 3.264
2. 2 KRISTOFF Alexander Team Katusha 2.840
3. 3 CONTADOR Alberto Tinkoff – Saxo 2.043
4. 4 VAN AVERMAET Greg BMC Racing Team 1.889
5. 5 DEGENKOLB John Team Giant – Alpecin 1.828
6. 6 SAGAN Peter Tinkoff – Saxo 1.710
7. 7 KWIATKOWSKI Michal Etixx – Quick Step 1.558
8. 12 4 RODRíGUEZ Joaquim Team Katusha 1.546
9. 14 5 PINOT Thibaut FDJ 1.501
10. 8 2 NIBALI Vincenzo Astana Pro Team 1.491
11. 11 DUMOULIN Tom Team Giant – Alpecin 1.474
12. 21 9 VAN GARDEREN Tejay BMC Racing Team 1.393
13. 15 2 PORTE Richie Team Sky 1.371
14. 13 1 COSTA Rui Lampre – Merida 1.342
15. 10 5 ARU Fabio Astana Pro Team 1.303
16. 27 11 FROOME Christopher Team Sky 1.282
17. 9 8 GILBERT Philippe BMC Racing Team 1.277
18. 24 6 MARTIN Daniel Team Cannondale – Garmin 1.231
19. 19 BARDET Romain AG2R La Mondiale 1.191
20. 20 GALLOPIN Tony Lotto Soudal 1.190
21. 23 2 THOMAS Geraint Team Sky 1.190
22. 18 4 MAJKA Rafał Tinkoff – Saxo 1.141
23. 28 5 GREIPEL André Lotto Soudal 1.127
24. 26 2 MATTHEWS Michael Orica GreenEDGE 1.090
25. 29 4 GERRANS Simon Orica GreenEDGE 1.015
26. 37 11 BOUHANNI Nacer Cofidis, Solutions Créd… 997
27. 16 11 QUINTANA Nairo Movistar Team 991
28. 17 11 URAN Rigoberto Etixx – Quick Step 987
29. 32 3 ALAPHILIPPE Julian Etixx – Quick Step 949
30. 22 8 MOLLEMA Bauke Trek Factory Racing 944
31. 34 3 PERAUD Jean-Christophe AG2R La Mondiale 929
32. 36 4 NAVARDAUSKAS Ramunas Team Cannondale – Garmin 912
33. 51 18 THEUNS Edward Topsport Vlaanderen – B… 905
34. 30 4 CHAVANEL Sylvain IAM Cycling 897
35. 35 ŠTYBAR Zdeněk Etixx – Quick Step 877
36. 77 41 ŠPILAK Simon Team Katusha 871
37. 48 11 MORENO Daniel Team Katusha 853
38. 33 5 TERPSTRA Niki Etixx – Quick Step 849
39. 38 1 CAVENDISH Mark Etixx – Quick Step 846
40. 70 30 INTXAUSTI Beńat Movistar Team 827
41. 31 10 KöNIG Leopold Team Sky 820
42. 44 2 LANDA Mikel Astana Pro Team 810
43. 47 4 KRUIJSWIJK Steven Team LottoNL-Jumbo 806
44. 53 9 BONIFAZIO Niccolo Lampre – Merida 800
45. 57 12 COQUARD Bryan Team Europcar 779
46. 42 4 CARUSO Damiano BMC Racing Team 778
47. 46 1 DEBUSSCHERE Jens Lotto Soudal 774
48. 50 2 NIZZOLO Giacomo Trek Factory Racing 765
49. 43 6 POZZOVIVO Domenico AG2R La Mondiale 753
50. 41 9 WELLENS Tim Lotto Soudal 745
51. 45 6 DéMARE Arnaud FDJ 742
52. 59 7 ALBASINI Michael Orica GreenEDGE 731
53. 49 4 MEERSMAN Gianni Etixx – Quick Step 728
54. 54 IZAGIRRE Ion Movistar Team 723
55. 25 30 MARTIN Tony Etixx – Quick Step 718
56. 55 1 LOBATO Juan José Movistar Team 717
57. 56 1 VIVIANI Elia Team Sky 704
58. 58 VAN ASBROECK Tom Team LottoNL-Jumbo 692
59. 63 4 DENNIS Rohan BMC Racing Team 691
60. 64 4 REBELLIN Davide CCC Sprandi Polkowice 681
61. 40 21 HESJEDAL Ryder Team Cannondale – Garmin 676
62. 52 10 ZAKARIN Ilnur Team Katusha 675
63. 61 2 SáNCHEZ Samuel BMC Racing Team 672
64. 75 11 BOOM Lars Astana Pro Team 643
65. 60 5 IMPEY Daryl Orica GreenEDGE 643
66. 66 FELLINE Fabio Trek Factory Racing 640
67. 62 5 NIEVE Mikel Team Sky 636
68. 125 57 EWAN Caleb Orica GreenEDGE 630
69. 73 4 VANMARCKE Sep Team LottoNL-Jumbo 628
70. 86 16 LAMPAERT Yves Etixx – Quick Step 619
71. 80 9 CANCELLARA Fabian Trek Factory Racing 610
72. 84 12 BENOOT Tiesj Lotto Soudal 604
73. 79 6 KITTEL Marcel Team Giant – Alpecin 597
74. 81 7 PATERSKI Maciej CCC Sprandi Polkowice 586
75. 72 3 BOECKMANS Kris Lotto Soudal 586
76. 90 14 HENAO Sergio Luis Team Sky 576
77. 83 6 WIGGINS Bradley Team Sky 565
78. 118 40 WALLAYS Jelle Topsport Vlaanderen – B… 564
79. 105 26 BARGUIL Warren Team Giant – Alpecin 555
80. 111 31 BOASSON HAGEN Edvald MTN – Qhubeka 553
81. 71 10 BOLE Grega CCC Sprandi Polkowice 553
82. 69 13 TROFIMOV Yuri Team Katusha 552
83. 92 9 HERMANS Ben BMC Racing Team 547
84. 89 5 HUTAROVICH Yauheni Bretagne – Séché Enviro… 525
85. 93 8 GUARDINI Andrea Astana Pro Team 523
86. 74 12 COLBRELLI Sonny Bardiani – CSF Pro Team 522
87. 103 16 TXURRUKA Amets Caja Rural – Seguros RGA 520
88. 107 19 VAN GENECHTEN Jonas IAM Cycling 520
89. 39 50 KELDERMAN Wilco Team LottoNL-Jumbo 517
90. 165 75 YATES Simon Orica GreenEDGE 501
91. 110 19 MEINTJES Louis MTN – Qhubeka 497
92. 82 10 KIRYIENKA Vasil Team Sky 492
93. 100 7 AMADOR Andrey Movistar Team 492
94. 99 5 MALORI Adriano Movistar Team 492
95. 68 27 VAN DEN BROECK Jurgen Lotto Soudal 488
96. 120 24 POURSEYEDI Mirsamad Tabriz Petrochemical Team 485
97. 95 2 BAKELANTS Jan AG2R La Mondiale 476
98. 117 19 VALLS Rafael Lampre – Merida 474
99. 104 5 MODOLO Sacha Lampre – Merida 474
100. 101 1 CHAVES Johan Esteban Orica GreenEDGE 473