Kreslenie Pad 3D Magic Pad Deluxe rozsvieti LED Účinky Puzzle Dosky Skicár Tablet Písanie Rada Tvorivé Deti Pero Darček Hračky

€10.85

€15.95

-31 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Odrážky:

1、MAGIC KRESLENIE PAD: Prineste svoje umenie na život s Magic Pad! Magic Pad je svetlo až kreslenie pad, ktorá rozsvieti váš umenie s jednoduchým stlačením tlačidla. Jednoducho poutierajte obrazovku čistú vytvoriť znova!

2、KRESLENIE PAD SÚBOR: suché vymazať doska set obsahuje 42 činnosti & hra blany, suché gumu, žiara boost karty, sprievodca, štyri-obojstranné perá & púzdro. Vyžaduje 3 AAA batérie, ktoré nie sú zahrnuté.

3、SVIETIŤ V TME UMENIE: Magic Pad svietiť stojan obsahuje 8 rôznych svetelných efektov a 2 prísavky na chrbát pre voľné ruky, zábava. Neónové značky klip pack pre jednoduché uskladnenie. Pre vek 3 rokov & nahor.

4、AKO je VIDIEŤ NA TV: Produkty, ktoré sa skladá z mnohých jednotlivých značiek, z ktorých každá slúži zákazníkom v rôznych spôsoboch. Skúste rôzne výrobky z niektorých našich značiek ako Vankúš domáce Zvieratá, Zázrak, Ponožky, Žehlička Telocvični, Zázrak Bambusu Vankúš, Sen Stany, a ďalšie.

5、INOVATÍVNYCH : boli Sme rozvoj, marketing, & distribúcie niektorých z najviac inovatívnych spotrebných výrobkov na trh. Z hračky, na fitness vybavenie a predmety v domácnosti, sme radi, prinášajú nové nápady do sveta.

Informácie o produkte

MAGIC KRESLENIE PAD: Prineste svoje umenie na život s Magic Pad! Magic Pad je svetlo až kreslenie pad, ktorá rozsvieti váš umenie s jednoduchým stlačením tlačidla. Jednoducho poutierajte obrazovku čistú vytvoriť znova!

KRESLENIE PAD SÚBOR: suché vymazať doska set obsahuje 42 činnosti & hra blany, suché gumu, žiara boost karty, sprievodca, štyri-obojstranné perá & púzdro. Vyžaduje 3 AAA batérie, ktoré nie sú zahrnuté.

SVIETIŤ V TME UMENIE: Magic Pad svietiť stojan obsahuje 8 rôznych svetelných efektov a 2 prísavky na chrbát pre voľné ruky, zábava. Neónové značky klip pack pre jednoduché uskladnenie. Pre vek 3 rokov & nahor.

AKO je VIDIEŤ NA TV: Produkty, ktoré sa skladá z mnohých jednotlivých značiek, z ktorých každá slúži zákazníkom v rôznych spôsoboch. Skúste rôzne výrobky z niektorých našich značiek ako Vankúš domáce Zvieratá, Zázrak, Ponožky, Žehlička Telocvični, Zázrak Bambusu Vankúš, Sen Stany, a ďalšie.

INOVATÍVNY : boli Sme rozvoj, marketing, & distribúcie niektorých z najviac inovatívnych spotrebných výrobkov na trh. Z hračky, na fitness vybavenie a predmety v domácnosti, sme radi, prinášajú nové nápady do sveta.

Popis

Tento štíhly 3D kreslenie rada, nemá žiadne ostré hrany. Učiť nové tvary alebo písaní písmen a čísiel je oveľa viac príjemné a jednoduché. Po dokončení miesto na dodaný stojan a prepínač Led na. To by vyzerať fantasticky podľa vášho dieťaťa posteli vo večerných hodinách. Dajte 3D okuliare pre Magic 3 Dimenzionální vrstvený zážitok! Nový produkt - 3D Magic rysovaciu dosku

Podnecovať tvorivosť a dizajn Použite svoju fantáziu, aby vaše nápady na akryl dosku pomocou fluorescenčnej stravovanie za predpokladu, alebo použite naše šablóny poskytujeme vám nápady

LED Svetlá Po dokončení môžete podať svoj návrh do držiaka a zapnúť svetlá

Priniesť výtvory do života Dať 3D okuliare za predpokladu, o, zase dole miestnosť svetlá a užiť si!

Ľahko sa čistí pomocou tkaniny za predpokladu, a začať znova. Možnosti sú nekonečné!

Balenie Obsahuje:

4 x Neon Perá

3 x obojstranná obrázky

1 x 3D Okuliare

1 x Transparentné Čerpanie Rada

1 x LED objímky

1 x Utrite List

Štítky: gmini, klinec kreslenie pad, hologram laser, rada kresliť, svetlé magické svetlo, pyramída, pero pre tablet stylus, wordpad, dieťa hračku, 3d magic pad

Klasifikácia Rysovaciu Dosku
Upozornenie no
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Druh Rysovaciu Dosku
Číslo Modelu 3D Kreslenie Tablet
Materiál kartón
Pohlavie Unisex

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád