Hra Neslávne (Дурная репутация) (PS3) použitý (RUS)

€8.24

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Chrániť Mesto z Empire City v hre zlé Povesť" úloha Superhrdina s elektrickým schopnosti. Hra bude nielen umožňujú preskúmať A boj obrovský otvorený svet Mestá, ale tiež bude dať vám morálne Dilema. S veľkou silu dodáva a Veľká zodpovednosť. Byť Hrdina alebo zloduch-preukázať svoje zlé Povesť alebo vyvrátiť to Hrdinovia A darebáci

Cole Mcgrat je jediný preživší Ničivej explózii, ktorá sa konala Životy tisícov ľudí v Empire City. Čoskoro Ukázalo sa, Cole dostal schopnosť Spravovať elektriny a čoskoro Naučiť sa ovládať svoje. Mesto Vyhlásiť karanténu v súvislosti s Flash Neznámy infekcie a mesto dostane hit V rámci bojových práva. McGrath bol obvinený z Kvôli výbuchu, sa polícia po ňom, A na uliciach sa bojuje pre gang ovládanie Farma. Hrdina musí vybrať, akým spôsobom On bude voliť-bude pokračovať, Spravodlivosť, bez ohľadu na to, čo, alebo Sa pomstiť ľuďom, ktorí vyhlásili, to Mimo zákon.

Neslávne -Boj z tretej osoby, akcia Ktorý sa vyskytuje v otvorené mesto Priestor. Ako hrdina prechádza Dostane prístup k viac a viac sady Metódy a schopností spojených s Tému elektriny. Cole môže strieľať Snops elektriny rýchlo frontu Alebo cieľ pre presný výstrel Dlhé vzdialenosti. Neskôr vylepšenia Bude vám hádzať Elektrické Granáty a zavlažovanie nepriateľov s Ion Storm. Pomáha obyvatelia odsúdený metropoly, Budete im nádej a stať sa v nich V prednej hrdinu. Naopak, porazil obyvateľov A ťahanie životnej energie z nich, Budete zase do darebák. Na stretnutí Na ulici okoloidúcich sa bude správať v Podľa vašu povesť.

Pre Definícia dobré a zlé skutky Karma je zodpovedný. To ukazuje Koľko darebák alebo heroical Ste, čo ste urobili. Podľa Z volaných okuliare konkrétnej pobočky, Budete mať k dispozícii jedinečný Schopnosť. Liečba v hre aj To sa deje prostredníctvom elektrickej energie. Pre obnovu zdravia je potrebné Skenovanie prostredia a "dobiť" Od najbližšieho aktuálny zdroj.

Štítky: polícia ps3 hry, kamera playstation vita 1000, snes hry ps3, playstation portable pokožky 1000, hry n ps3, top 100 playstation, playstation stanice uno, spp playstation psp 1000, fyzickej hry ps3, vita, hry na ps3

Názov Značky ŽIADNE
SONY Model playstation 3
Kompatibilné Značka/Model Sony
Pôvod RU(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád