12V Motocykel, Skúter ATV Batérie LiFePO4 Lítium železa fosfát Použitie Batérie Pre Honda Polaris Kawasaki Suzuki Yamaha

€39.80

€66.34

-40 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

MOSEWORTH Motocykel LiFePO4 Batérie, Lítiové Železa Fosfát Batérie s BMS Napäťová ochranná Doska

Produkt Špecifikácia A Funkcie :

Typ Batérie: LiFePO4 Batérie Napäťová ochranná Doska: BMS Postavený v Prípad Materiál: Nové ABS materiálu Životnosť: Viac ako 2000times(3-5 rokov)

Produkt Obrázok

Sme OEM výrobcu, vítame zákazníkov z celého sveta, diskutovať o obchodnú spoluprácu.

Nákup Poznámky

1. Povedzte nám, prosím, na to, akú značku a model vášho motocykla, odporučíme vhodné modely pre vás. 2. Pred inštaláciou a používaním, uistite sa prosím, že všetky elektrické rozvody motocykla, je normálne (napr. usmerňovač, magnetoterapia, a či je únik elektriny ) a vyhnúť round-trip express poplatok spôsobené vrátenia tovaru, iné ako batérie skôr problémy s kvalitou. 3. Skontrolujte prosím, pozitívne a negatívne smer originálne batérie pred nákupom, tak aby sa zabránilo situácii, ktorá nemôže byť nainštalované po zakúpení. 4. Meranie štandardov olovené batérie a lifepo4 batérie, sú rôzne, možno považovať za počet liftpo4 delí dvoma, rovnocenné s kapacitou olovo-kyselinové batérie.(napríklad,4.5 AH pre lifepo4 batérie, je rovnocenný s 9AH pre olovené batérie, ale štartovací prúd je rovnaký ako pre olovené 9AH). 5. Ak je motocykel vybavený iné elektrické spotrebiče, spotreby elektrickej energie bude mať vplyv, predovšetkým GPS a budík, ktorý výrazne ovplyvniť pohotovostnom stave lítiová batéria.

Návod Na Inštaláciu

1. Bežne test, či systém nabíjania rušeň je normálne a či celé vozidlo obvod má úniku.(uistite sa, že check) 2. Odstrániť negatívne skrutky a drôt prvý, a potom odstráňte pozitívne bolt a drôtu, a odstrániť galvanické batérie.(aby sa zabránilo skratu) 3. Porovnať originálne batérie a lítiové batérie a skontrolujte priestor veľkosť dve batérie. 4. Vyplňte priestor, veľkosť s penou vytvoriť priestor ekvivalentná veľkosť pôvodnej batérie. 5. Odrezanie prebytočnej peny na vytvorenie priestoru ekvivalentná veľkosť pôvodnej batérie. 6. Nainštalujte lítiové batérie a skrutky terminálu s krížom skrutku(Č.3 skrutkovač odporúča sa Poznámky:1.Obráťte sa nás rozhodnete motocykel/rušeň/generátor pre lítium železa batérie. 2.Vzhľadom na obmedzený priestor motocykla, batérie, prosím, overte, či veľkosti je vhodné. 3.Prosím, pozrite si časť "vhodný model". prosím, uistite sa, že nebude používať auto v prebytok posunov a preťaženia, tak, aby nedošlo k poškodeniu vášho vozidla. 4.Pri inštalácii, venujte prosím pozornosť bezpečnosti elektrickej energie, spotreby. Nie je povolené pripojiť negatívnej polarity na negatívnej polarity, a to nie je dovolené spôsobiť skrat na elektródy.

O po-predajný servis

(Priateľské pripomienka: nasledujúce situácie sú nevratné a non-výmenné) 1.Po zakúpení výrobku je odstránený alebo poškodený kupujúcim. 2.Problémy s elektrického systému, pohybového, alebo nesprávne nabíjačka pre lítium batéria, spôsobiť vysoké nabíjacie napätie alebo poškodenie lítiová batéria. 3.Skutočné štartovací prúd rušeň je vyššia ako CAA index lítiové batérie, ktoré spôsobuje poškodenie batérie. 4.Batéria pozitívne a negatívne skrat, pozitívne a negatívne polarity, alebo iné vodivé predmety kontakt batérie pozitívne a negatívne, čo v batéria poškodiť. 5.Lokomotíva okruhu úniku alebo nie pôvodný vozidla konfigurácia elektrických spotrebičov spôsobené nadmerné vypúšťanie poškodenia, vyplývajúce batéria poškodiť. 6.Záruka nášho lifepo4 batérie sú dva roky.

Ak ste spokojný s našou prácou a produktov, prosím zanechajte nám päť hviezdičiek spätnú väzbu a povedať svojim priateľom; Ak nie, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť. Vaša spokojnosť je našou najvyššou prioritou.Vitajte v našom obchode!

Štítky: poverbank, základy lifepo4 280ah, 12v lítiová batéria 12v, lifepo4, 12v 120ah, 100ah lifepo4, príslušenstvo yamaha, štítok polaris sportsman, lifepo4 12v 200ah, bedminton kawasaki

Počet vstavanej Batérie >6
Pôvod CN(Pôvodu)
Špičkový Prúd 400
Napätie 12V
Certifikované ce
Externé Testovanie Certifikácia ce
Názov Značky MOSEWORTH
Kapacita batérie(mAh) 5000-8000
Miera Konverzie >90%

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád