TESmart KVM Prepínač 4x2 HDMI+HDMI, druhý Monitor KVM [email protected] 4:4:4

€190.78

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

TESmart 2 Dual Port Monitor KVM Prepínač (HDMI + HDMI) Port

【Dual-Monitor-KVM Switch-2 Port] vyzýva TESmart KVM prepínač s použitím iba 1 set klávesnice, myši a 2 monitory ovládať 2 počítače, podpora zobrazenia jedného počítača je hlavné a rozšírenej pracovnej ploche 【Daul HDMI KVM Prepínač s USB2.0 Port] vyzýva - Podporuje Pripojenie usb 2.0 port zariadenia, ako napríklad Skener/USB ovládač/3D Tlačiareň/Monitor Fotoaparátu 【Podporu Mnohých Ohľadoch riadiť] vyzýva Podporu klávesnica klávesy, predný panel tlačidlá a IR signály na kontrolu tohto Duálneho KVM 【4K 60 hz Rozlíšenie & Smart EDID] vyzýva HDMI+HDMI KVM Prepínač max rozlíšenie až 3840*[email protected],prichádza s EDID emulátory, na každý vstupný port, udržať Ks vždy so správne zobrazenie informácií 【Vyššiu Úroveň Klávesnice a Myši Kompatibility] vyzýva Podporuje klávesnice a myši pass-through režim (Semi-DDM USB), využíva DDM (Dynamické Zariadenie Mapovanie) technológie, kompatibilný s viac klávesnice a myši zariadenia.

Výhody produktu By Vás mohol Hľadáte:

1. Konzoly a ovládať až 2 počítače alebo notebooky s jedným set klávesnice a myši a 2 monitory. pomáha znížiť zariadenia výdavkov a urobiť poriadok a efektívny pracovný priestor. 2. S 2 monitor výstupy na zrkadlo alebo rozšíriť vaše iný účel displej 3. Podpora vysokého rozlíšenia až 3840*[email protected] pre HDMI EDID emulátory, na každý vstupný port , udržať Ks mať vždy opraviť informácie, na uznesenie. 4. Prepínač voľne medzi domov alebo herné PC a Pracovať notebooku pomocou pohodlných klávesových skratiek,IR diaľkové ovládanie a predný panel tlačidlo na ovládanie KVM 5. Podpora klávesnice a myši prejsť režim s cieľom zlepšiť KVM kompatibility ,Podpora viac mechanických klávesníc 6. Podporu L/R Audio výstup. 7. S extra USB 2.0 port pre zdieľanie tlačiareň / skener / slúchadlá, Webkamery, alebo iné USB zariadenia. 8. Kompatibilná na väčšine hlavných OS vrátane Windows, Linux a Mac atď. 9. Všetky káble potrebné okrem káblov monitora.

Štítky: kvm prepínač usb, sdi switcher, led vopred, 3 hdmi kvm, 4x2 hdmi matice, 2 port kvm prepínač hdmi, druhý monitor, hdmi splitter, hdmi maticový prepínač, dual monitor splitter, monitor pc

Package Áno
Názov Značky TESmart
Pripojenia Počítača 4 Porty
Monitorovanie Pripojenia 2 Porty
Rozlíšenie 3840 x [email protected]
Typ Rozhrania HDMI
Číslo Modelu TES-HKS0402A1U
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád