Pre Xbox Série X/S Bezdrôtový ovládač Nabíjací Stojan Pre Xbox X/Y Konzoly Dual Sídlo Plnenie 1400mAh Nabíjateľnú Batériu Set

€16.60

€25.93

-35 %

Hodnotenie 

Novinka

Skladom

Zdieľať

Pre Xbox Série X/S Bezdrôtový ovládač Nabíjací Stojan Pre Xbox X/Y Konzoly Dual Sídlo Plnenie 1400mAh Nabíjateľnú Batériu Set

Odrážky:

1、Cyklus Výmeny Batérie: obsahuje 2*1400mAh, môžete použiť dátový kábel sme dodali na nabíjanie batérie oddelene, nemusíte nabíjačky, môžete tiež nainštalovať batérie na spracovanie a používanie našich nabíjačku pre nabíjanie. Poplatok za 3 hodiny 24 hrať hry hodín.

2、, priestorovo úsporný Dizajn: držiak je plne fit pre Xbox Série X a pre Xbox Series S radičom. Udržať radič vo vertikálnej polohe, aby sa minimalizoval priestor obsadenej radič a udržať hra oblasti upratané. Rozlúčiť sa chaotický ploche.

3、Bezpečná a Rýchla Nabíjačka: Vstavaný inteligentný čip integrácie, bezpečnosti preplatok alebo skrat protector. Plne nabitá do 3 hodín, batérie sa zachovať o 24 hodín hracieho času. Uľahčujú zostať v hre. Poznámka: používajte, Prosím, 5V/ 1A napájanie.

4、LED Indikátor Nabíjania: samostatný indikátor na základni vám môže pomôcť rýchlo prechádzať, či radič gamepad je plne nabitá. Okrem toho, že pomáha nájsť nabíjací port v tme. Zelená kontrolka bliká pri nabíjaní a zelené svetlo, je vždy na to, kedy je plná.

5、Široká Kompatibilita: Stabilné nabíjací výkon, bezpečné na používanie, je veľmi vhodný pre Xbox Série X rukoväť nabíjanie, po vložení batérie do regulátor nabíjania kábel môže byť priamo pripojený k batérii nabíjanie.

Špecifikácie:

Názov: Gamepad Dual Nabíjateľnú Batériu Set

Farba: čierna

Materiál: ABS

Vstupné napätie: DC 5V/1000mAh

Výstupné napätie: DC 5V/500-1000mAh

Čas nabíjania: cca 2-4 hodín

Nabíjanie zelená bliká svetlo, full zelené svetlo je vždy zapnuté.

Použiteľné modely: vhodné pre Xbox Série X, pre Xbox Série S a iné kľučky.

Balenie Zoznam:

Nabíjanie Base x 1

Batéria x 2

USB Nabíjací Kábel 1 x

Poznámka:

Herný ovládač nie je v cene!

Štítky: xbox série nabíjací, dock xbox jeden s, stojan xbox série, xbox seris x, Xbox 360, 160p1a, 4 radič stojan, jeden xbox, hry xbox série, štadióny radič stojan

Číslo Modelu -
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Certifikácia ŽIADNE
Názov Značky Rondaful
Pôvod CN(Pôvodu)

Doručenie zdarma

Môžete tiež rád